Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/irshava specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.

Головна

Безоплатна правова допомога для інвалідів

press irshava 1   Мукачівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги  долучився до обговорення проблем людей з обмеженими фізичними можливостями. Директор центру Костянтин Молнар та начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Мирослава Пилипчинець на запрошення Закарпатського обласного товариства інвалідів взяли участь у засіданні «круглого столу» на тему «Виконання регіональної Програми забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими можливостями до об’єктів громадського призначення в місті Іршава та Іршавському районі».

    На зустрічі керівники та активісти місцевих і районних осередків товариства обговорили чимало наболілих проблем, з якими зіштовхуються інваліди. Серед проблемних питань – і ефективний доступ людей з обмеженими властивостями до правосуддя, захист своїх прав і законних інтересів. Адже, як показує досвід, більшість громадян цієї категорії не мають можливості отримати платну юридичну консультацію, і тим більше найняти адвоката. Саме на це актуальне питання звернув увагу у своєму виступі директор Мукачівського місцевого центру Костянтин Молнар.  Насамперед він поінформував присутніх про мережу місцевих центрів, які розпочали роботу на Закарпатті із 1 липня. Він також наголосив, що саме в ці інституції можуть звертатися соціально незахищені категорії, в тому числі й інваліди, аби безоплатно отримати правову допомогу для представництва у судах в цивільних та адміністративних спорах.
     Про механізм роботи місцевих центрів, порядок звернення і призначення адвоката в разі потреби розповіла присутнім начальник відділу Мукачівського місцевого центру Мирослава Пилипчинець. «Всі, хто звертається до центру, навіть ті, хто не входить до списку осіб, яким надається безоплатна вторинна правова допомога, отримують фахові консультації. Ми не залишаємо без уваги жодної людини, яка звертається за допомогою», - наголосила М.Пилипчинець.

[sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/irshava specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.


 

   
   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1426574
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
133
1516
1649
1358156
43640
63385
1426574
Ваш IP: 108.162.246.144
Время: 2019-06-25 02:16:05
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua