Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/201505015_OON specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.

Головна

Робоча зустріч з представниками Управління Верховного Комісара ООН

oon          15 травня 2015 р. у приміщенні Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області відбулася зустріч директора центру Василя Попадинця із представниками Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців Дмитром Плечко та Ганною Копцюх. У зустрічі також взяли участь: начальник відділу організації надання правової допомоги у кримінальному процесі Лариса Фучко, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги Павло Марамигін, представники міжнародного фонду «NEEKa», виконавчого партнера УВКБ ООН Альберт Пірчак та Олександр Лучинець.

Метою зустрічі було обговорення подальшої співпраці представників міжнародної організації з центром, у питаннях, що стосуються доступу шукачів захисту до безоплатної вторинної правової допомоги у регіоні. Оскільки, у Закарпатській області спостерігається найбільша динаміка змішаних міграційних потоків до країн ЄС. Особи, які можуть потребувати міжнародного захисту, часто переміщуються у рамках зазначених міграційних потоків та до них застосовується адміністративне затримання, а отже, у відповідності до положень закону України «Про безоплатну правову допомогу», вони мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.  

З липня 2015 року право на безоплатну правову допомогу матимуть усі шукачі міжнародного захисту в Україні, на яких поширюється дія закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту» і які є особами підмандатними УВКБ ООН.

Для збільшення зображення натисніть на нього.

[sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/201505015_OON specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.

 

   
   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1542880
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1800
2407
8479
1465991
47502
59907
1542880
Ваш IP: 162.158.78.131
Время: 2019-08-22 16:29:52
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua