Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/zustrish_oon specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.

Головна

Робоча зустріч

Деталі

oon   У Закарпатському обласному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася робоча зустріч директора центру Василя Попадинця та начальника відділу надання допомоги затриманим особам Лариси Фучко із представниками моніторингової місії ООН з прав людини в Україні Камалом Мірзаєвим та Тетяною Істеревич.

   Під час  зустрічі  обговорено питання щодо  захисту і дотримання прав людини, як під час затримання уповноваженими органами, так і у ході кримінального провадження  в регіоні та визначено шляхи подальшої взаємодії центру з представниками міжнародної організації.

 Довідково: Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні діє на запрошення українського Уряду в рамках угоди, підписаної 25 липня 2014 року з Управлінням Верховного комісара ООН з прав людини. Місія здійснює моніторинг ситуації з правами людини в країні з особливою увагою на Автономну Республіку Крим, східні і південні регіони України, а також подає регулярні, точні і публічні звіти Верховному комісару про стан у галузі прав людини та проблеми, а також ризики, що виникають.

Для збільшення натисніить на зображення

[sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/zustrish_oon specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1664995
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1605
3531
8905
1583954
39666
63127
1664995
Ваш IP: 162.158.111.128
Время: 2019-10-16 20:45:42
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua