Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Учні ромської школи говорили про свої права та обов'язки

Деталі

 2    Тематичний урок «Я МАЮ ПРАВО!» команда Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Закарпатської юстиції провела у середу, 4 вересня, в Ужгородській гімназії № 14, де компактно навчаються представники ромської нацменшини.

    Школярам молодших класів представник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Леся Тимчук розповіла, які права гарантуються кожній дитині, як реалізовувати та захищати свої права, як дотримуватися відповідних правил поведінки. Фахівець підкреслила, що Конвенція з прав дитини є основним міжнародно-правовим документом, ратифікованим Україною. Усіма правами дитини, закладеними у Конвенції, діти, незалежно від кольору шкіри, релігійних переконань тощо, діти можуть користуватися, а держава повинна контролювати їх дотримання. Головне, на чому акцентували фахівці, - це рівність кожної дитини!

 3
    Діти засвоювали тему уроку з допомогою вивчення карт «Права дитини», на яких вони сумлінно позначили свої права: на освіту, інформацію, медичну допомогу, безоплатну правову допомогу, любов та піклування, відпочинок, безпечне довкілля, безпеку. Крім цього, закріпити отримані знання учням допомогло «Правове дерево», яке вони прикрашали з двох сторін листочками різних кольорів: синіми листочками-правами дітей і жовтими листочками-правилами поведінки вдома та у суспільстві. 

 1
    Про основні правові орієнтири діти дізналися від фахівця Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксани Дудаш. Упродовж жвавої бесіди діти підтвердили свої знання про те, що можна робити, а що ні, як поводитися, щоб не стати жертвою шахраїв у повсякденному житті чи інтернет-павутині. Також фахівець зазначила, що усі діти, у випадку порушення їхніх прав, мають право на представництво своїх інтересів за рахунок держави, та запросила звертатися за безоплатною правовою допомогою до найближчих центрів чи бюро правової допомоги на Закарпатті, або ж зателефонувавши за єдиним контакт-номером системи БПД 0800213103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні). 
    І, звичайно ж, найцікавішою для школярів частиною уроку був перегляд відео-сюжетів та мультфільмів про права дитини.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1857347
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1674
1643
10357
1781810
46510
61640
1857347
Ваш IP: 172.69.62.221
Время: 2020-01-26 21:49:22
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua