Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Вивчаємо права, граючись!

Деталі

pravo 5    Четвертокласники Ужгородської ЗОШ І-ІІІ cт. школи № 6 ім.В.Гренджі-Донського 3 вересня отримали чудову нагоду – провести цікаво та пізнавально урок права. До його проведення долучилися фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

    Представник ГТУЮ Леся Тимчук попросила дітей пригадати права, гарантовані їм державою, які вони потім нанесли на карти «Права дитини»: на життя, любов і піклування, повноцінне харчування, освіту, відпочинок, отримання інформації, медичну допомогу, вільне вираження своїх думок, захист від насильства та інші.

pravo 4
    Діти залюбки виконували завдання «Допоможи героям обрати правильний шлях», де шукали та позначали виходи з лабіринтів для героїв Юстимчика, Юстинки, та котика Ямпика, що потрапили у складні життєві ситуації.
    Про основні правові орієнтири діти дізналися від фахівця Регіонального центру Оксани Дудаш. Упродовж жвавої бесіди третьокласники підтвердили свої знання про те, що можна робити, а що ні, як поводитися, щоб не стати жертвою шахраїв у повсякденному житті чи інтернет-павутині.

pravo 3
     Також фахівець зазначила, що усі діти, у випадку порушення їхніх прав, мають право на представництво своїх інтересів за рахунок держави. Та запросила звертатися за безоплатною правовою допомогою до найближчих центрів чи бюро правової допомоги на Закарпатті, або ж зателефонувавши за єдиним контакт-номером системи БПД 0800213103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні).

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1899580
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
168
1555
168
1833369
30779
57964
1899580
Ваш IP: 172.69.69.5
Время: 2020-02-17 02:12:24
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua