Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Експертна зустріч

Деталі

 5    "Невидимі виборці". Під такою назвою у середу, 21 серпня, в Ужгороді відбулося експертне обговорення питання щодо відсутності можливості участі внутрішньо переміщених осіб та трудових мігрантів у виборчому процесі на місцевому рівні.

    У заході, реалізованому громадськими організаціями "Закарпаття - Донбас", Ужгородською громадською радою у співпраці з ГО "Громадський холдинг "Група впливу", взяли участь внутрішні переселенці, представники Регіонального центру з надання БВПД та ГТУЮ у Закарпатській області, адвокати, які надають безоплатну правову підтримку ВПО, громадський омбудсмен із зазисту виборчиз прав, громадські діячі, представники ОБСЄ та ін.

 2
    Учасники заходу мали можливість "прочитати" "живу книгу", у межах якої внутрішні переселенці представили свої життєві історії з початку переселення з окупованої території на Закарпаття і до сьогоднішніх днів.  Переселенці окреслили основні проблемні питання, одним з яких залишається неможливість повної реалізації своїх виборчих прав.   

 3
   Під час дискусії відбулося обговорення проблемних питань реалізації вимушеними переселенцями участі у місцевих виборах. Учасники зустрічі також підготували звернення до парламентарів з метою якнайшвидшого вирішення цієї проблеми.
    За безоплатною правовою допомогою звертайтесь до найближчих центрів та бюро правової допомоги на Закарпатті, або телефонуйте за єдиним контакт-номером системи БПД 0800213103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні)!

 

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1916682
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
5
1721
3597
1845903
47881
57964
1916682
Ваш IP: 162.158.78.29
Время: 2020-02-26 00:04:41
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua