Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Про забезпеченя правовою підтримкою шукачів притулку та осіб без громадянства йшлося під час засідання круглого столу

Деталі

     15 серпня в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулося засідання круглого столу з питань надання правової допомоги біженцям, шукачам притулку та особам без громадянства на Закарпатті.
    У заході взяли участь директор Регіонального центру Василь Попадинець, представниця Агентства ООН у справах біженців в Україні Ноель Калхун, представники благодійного фонду «Регіон Карпат», обласного управління Державної міграційної служби України, Чопського прикордонного загону та Ужгородського місцевого центру з надання БВПД.

    Учасники засідання обговорили проблемні питання, які виникають при наданні правової допомоги цій категорії осіб, можливі шляхи їх вирішення, в тому числі йшлося про доцільність внесення змін у відповідні законодавчі та міжвідомчі акти.
    Присутні обмінялися думками з приводу проблемної ситуації щодо видачі паспорта громадянина України особам без громадянства, особливо це стосується осіб ромської національності.
    На завершення учасники зустрічі домовилися про подальші спільні дії та консолідацію зусиль з метою ефективного вирішення проблемним питань.
    З питань отримання безоплатної правової допомоги звертайтесь за єдиним контакт-номером системи БПД 0800213103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні).

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1916682
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
5
1721
3597
1845903
47881
57964
1916682
Ваш IP: 162.158.78.29
Время: 2020-02-26 00:04:41
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua