Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Учасники Координаційної зустрічі обговорили алгоритм дій задля сприяння розвитку громад на Закарпатті

Деталі

koord 2   У вівторок, 6 серпня, в Ресурсному центрі Кольпінга відбулася Координаційна зустріч з обговорення підвищення компетентностей та розвитку громад Закарпатської області на основі потреб населення.
   У заході, організованому за сприяння радниці з питань ВПО Анжели Бабкіної, взяли участь представники Департаменту соцзахисту населення ОДА, Служби у справах дітей Закарпатської ОДА, голова Полянської ОТГ та Перечинської ОТГ, Регіонального та Ужгородського центрів з надання БВПД , ГО «Закарпаття – Донбас», ГО «Ресурсний центр Кольпінга» та ін.

   Учасники зустрічі обговорили практичні аспекти впровадження наказу Міністерства соцполітики України від 14.06.2018 номер 890 "Про деякі питання діяльності об'єднання територіальної громади щодо соціальної підтримки населення та захисту прав дітей».
   Зокрема, йшлося про доцільність створення мультидисциплінарної команди з числа фахівців державних та громадських організацій для здійснення виїздів в ОТГ з метою захисту прав місцевих мешканців, внутрішніх переселенців, дітей, учасників АТО та бойових дій, а також інших вразливих категорій населення.

koord 5
   Як зазначила Анжела Бабкіна, наразі важливо створити карту потреб територіальних громад, яка б відображала реальні потреби місцевих мешканців у відповідних соціальних послугах.
   Директор Ужгородського місцевого центру з надання БВПД Михайло Давиденко поінформував присутніх про діяльність центру та бюро правової допомоги, а також наголосив, що фахівці системи БПД на Закарпатті завжди готові надати фахову юридичну підтримку усім, хто її потребує. Фахівці зазначили, що за безоплатною правовою допомогою слід звертатися до найближчих місцевих центрів та бюро правової допомоги в області, або телефонувати за єдиним контакт-номером 0800213103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні.

koord 4

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1911227
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1698
2246
11815
1833369
42426
57964
1911227
Ваш IP: 162.158.78.71
Время: 2020-02-22 21:38:39
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua