Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Як захистити право голосу: інформуємо внутрішніх переселенців

Деталі

Hulan   У четвер, 11 липня, у Ресурсному центрі Кольпінга в Ужгороді фахівці Регіонального та Ужгородського центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, ГТУЮ та ГО «Опора» разом із внутрішньо переміщеними особами обговорювали важливі питання, зокрема, як проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України. 

    Громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА в Закарпатській області Ярослав Гулан нагадав внутрішнім переселенцям про можливість не лише голосувати, а й працювати на ДВК. Також Я. Гулан запропонував долучатися і до команди спостерігачів ОПОРИ, яка традиційно формує мережу короткотермінових спостерігачів на кожні загальноукраїнські чи місцеві вибори.

  2
    Учасники зустрічі обговорили перспективи вирішення проблеми невиплати пенсій Пенсійним фондом після відповідних рішень судів. Фахові юридичні консультації з соціально важливих питань надали присутнім заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лариса Фучко та директор Ужгородського місцевого центру з надання БВПД.
    Фахівці також розповіли присутнім про діяльність Ужгородського місцевого центру та зазначили, що внутрішні переселенці законодавчо мають право на представництво інтересів у судах, перед органами державної влади тощо за рахунок держави.

  1
    Представник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Леся Тимчук надала присутнім пам’ятки «Як проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року не за місцем реєстрації». Також фахівці ознайомили ВПО з ініціативою Уряду #ВідповідальнеБатьківство, спрямованою на те, щоб українські діти стали більш захищеними, а батьки – відповідальними, зокрема, послугу «Муніципальна няня», податкову знижку на навчання та розвиток дитини, соціальну допомогу для важкохворих дітей. Йшлося і про боротьбу зі злісними неплатниками аліментів. Зокрема, введено суттєві обмеження до таких осіб: заборона виїжджати за кордон, керувати автомобілем, користуватися зброєю та полювати, штрафні санкції від 20% до 50% від суми боргу, суспільно-корисні роботи, конфіскація та продаж активів майна боржників.
    У рамках заходу учасники мали можливість поспілкуватися та почути актуальну інформацію про права внутрішньо переміщених осіб.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1774881
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1430
1749
6595
1697537
25684
57333
1774881
Ваш IP: 162.158.78.77
Время: 2019-12-12 21:40:33
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua