Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Як ефективно захистити права шукачів притулку із країн групи ризику, радилися експерти в Ужгороді

Деталі

oon 1   У Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області зібралися експерти, аби за "круглим" столом обговорити та узгодити питання взаємодії у забезпеченні права на правову допомогу потенційних шукачів захисту в Україні. 

    Серед учасників заходу - представники західного Регіонального управління ДПС, ГУ Державної міграційної служби, Регіонального та Ужгородського місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та виконавчого партнера УВКБ ООН - БФ "Регіон Карпат".
     Відкриваючи засідання, менеджер проекту, Надія Замураєва наголосила, що метою зустрічі є обговорення та узгодження взаємодії органів влади, адвокатів центрів правової допомоги та НІКА у забезпеченні права на правову допомогу потенційних шукачів захисту в Україні з основних країн групи ризику, яких фактично неможливо видворити з України.
    Директор Регіонального центру Василь Попадинець поінформував присутніх із ситуацією щодо надання біженцям та шукачам прихистку в Україні правозахисниками центру та озвучив основну проблематику, з якою стикаються адвокати при наданні правової допомоги таким особам. Серед проблемних питань - недосконалість механізму залучення та оплати перекладачів.

oon 2a
    Олександр Лучинець, адвокат "Регіону Карпат" представив механізм взаємодії між структурами, зазначивши, що така співпраця необхідна і вона повинна забезпечити захист прав біженців, серед яких немало осіб з країн зони ризику, в які, за рекомендаціями УВКБ ООН, їх не можна повертати, адже це загрожує їхньому здоров'ю та життю.
    Фахівці висловили своє бачення вирішення проблемних питань та обговорили порядок прийому та передачі адвокатами заяв про звернення за захистом в Україні потенційних шукачів захисту з основних країн групи ризику. Учасники засідання вирішили підготувати пам'ятки для адвокатів, які надають правову допомогу шукачам притулку, та обговорити порядок прийому заяв від біженців упродовж тренінгу для адвокатів, який відбудеться 26 червня у Мукачеві.
    За правовою допомогою звертайтесь до найближчих місцевих центрів та бюро правової допомоги на Закарпатті, або телефонуйте за єдиним контакт-номером системи БПД 0800213103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні).

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1772318
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
616
1804
4032
1697537
23121
57333
1772318
Ваш IP: 173.245.54.80
Время: 2019-12-11 07:34:40
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua