Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Про забезпечення прав дітей на Закарпатті йшлося в Закарпатській ОДА

Деталі

dity 7    У середу, 29 травня, в Закарпатській ОДА відбулося засідання круглого столу, приурочене до Міжнародного Дня захисту дітей та присвячене основним засадам законодавчого забезпечення прав дитини в Україні. Головною темою обговорення стало попередження насильства та захист дітей від домашнього та інших видів насильства, актуалізація уваги до проблем забезпечення прав дитини, зокрема й права на безоплатну правову допомогу.

    До обговорення актуальної теми долучилися представники Регіонального центру з надання БВПД, департаментів освіти і наууки, охорони здоровя, соцзахисту Закарпатської ОДА, громадських організацій, УжНУ, ювенальної превенції УПД ГУНП, регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Закарпатській області та ін.,

dity 4
    Керівник Служби у справах дітей С.Якімеліна зазначила, що в області є 22 дітей, які постраждали від воєнного конфлікту. Кількість дітей, постраждалих від насильства, в області зростає. Також станом на сьогодні в області налічується 788 дітей, які проживають у неблагополучних родинах, та понад 2 тисячі дітей-сиріт.
  Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лариса Фучко поінформувала, що законом про БПД всі діти мають право на представництво інтересів за рахунок держави. Також фахівець ознайомила присутніх із запровадженням пілотного проекту ""Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину". Проект ґрунтується на відновних підходах у кримінальних провадженнях про злочини невеликої та середньої тяжкості, вчинені неповнолітніми, і включає в себе скоординовану організацію ефективної комунікації між такими неповнолітніми і потерпілими від вчинених ними злочинів з метою забезпечення відшкодування заподіяної шкоди, максимально раннього виведення неповнолітніх правопорушників із кримінального процесу з обов'язковим ужиттям узгоджених заходів для їх ресоціалізації та запобігання повторним злочинам. Л.Фучко також зазначила, що в Україні продовжується реалізація ініціативи Мінюсту "Відповідальне батьківство", у рамках якої фахівці системи БПД інформують краян про те, як скористатися податковою знижкою на навчання та розвиток дитини, послугою "Муніципальна няня", соціальною допомогою батькам, які доглядають за важкохворими дітьми, та ін.

dity 2

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1774881
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1430
1749
6595
1697537
25684
57333
1774881
Ваш IP: 162.158.78.77
Время: 2019-12-12 21:40:33
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua