Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Виїзний прийом мешканців сільської місцевості провела команда фахівців БПД

Mukache 1   У п’ятницю, 10 травня, з метою розширення доступу мешканців сільської місцевості до безоплатної правової допомоги, директор Регіонального центру з надання БВПД Василь Попадинець спільно з керівником Мукачівського місцевого центру Костянтином Молнаром, заступником начальника відділу правопросвітництва та надання БПД Мирославою Пилипчинець, головним спеціалістом Іршавського бюро правової допомоги Інною Белегою та представником ГТУЮ Ганною Пивовар провели виїзний прийом у селі Брід Іршавського району.

    На прийом звернулося шестеро мешканців села, які потребували правових консультацій з питань порядку прийняття спадщини, приватизації земельної ділянки, спадкування за законом, перерахунку пенсії тощо. Жителі села отримали вичерпні консультації та алгоритм дій по конкретному питанню. Крім того, мешканців села проінформовано про реалізацію Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», основні види правових послуг, які надаються фахівцями центру тощо.

Mukache 2
    Крім того, фахівці провели правопросвітницький захід для учнів 10-11 класів Брідської ЗОШ І-ІІІ ступенів на тему «Стоп булінг». Діалог з учнями було розпочати з таких слів як: сім’я, друзі, відпочинок, безпека звернувши увагу як ці слова об’єднуються з людиною. Учні активно долучилися до обговорення і дійшли до визначення «Булінгу». Так, булінг дуже сильно відрізняється від простого з’ясування відносин. При звичайних конфліктах сили більш-менш рівні і людина завдяки цьому може вирішити конфлікт. Булінг характеризується тим, що особа, яку цькують, не може захистити себе і почуття власної гідності.
    Також у рамках кампанії #ВідповідальнеБатьківство, спрямованої на те, щоб українські діти стали більш захищеними, а батьки - відповідальними, працівники центру поділилися корисною інформацією про права дитини на аліменти; порядок отримання податкової знижки на розвиток дитини; ініціативу «Муніципальна няня» - порядок відшкодування витрат на няню для дитини до 3 років.
    Mukache 3

    За безоплатною правовою допомогою звертайтесь до найближчих центрів та бюро правової допомоги на Закарпатті, або телефонуйте за єдиним контакт-номером системи БПД 0800213103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в Україні).

 

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1774815
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1364
1749
6529
1697537
25618
57333
1774815
Ваш IP: 172.68.238.35
Время: 2019-12-12 20:51:55
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua