Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Інформуємо громадськість про результати роботи центру у І-му кварталі

Деталі

public 1   У середу, 17 квітня, у Регіональному центрі відбулася публічна презентація результатів діяльності за І квартал 2019 року. До участі в заході долучилися представники ЗМІ та громадських організацій.

    Директор Регіонального центру Василь Попадинець поінформував присутніх про результативні показники діяльності центру за звітний період та розповів про проведену правопросвітницьку та інформаційну роботу.
   Зокрема, з початку 2019 року Регіональним центром видано 648 доручень адвокатам, у т.ч. 109 – особам, до яких застосовано адмінзатриманнячи адмінарешт; 118 – особам, затриманим за підозрою у вчиненні злочину та/або стосовно яких обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою; 388 – для здійснення захисту за призначенням; 31 – для участі у проведенні окремих процесуальних дій у кримінальних провадженнях тощо.
    З метою підвищення якості надання БВПД регіональним центром у продовж звітного кварталу здійснено моніторинг якості роботи адвокатів у 18 судових засіданнях у кримінальних провадженнях та 6 у цивільних провадженнях; проведено 5 бесід з клієнтами; 164 перевірок достовірності наданої адвокатами інформації за вразливими категоріями суб’єктів права на БВПД.
    Місцевими центрами зареєстровано 3012 звернень громадян та прийнято 302 рішення про надання їм безоплатної вторинної правової допомоги.
    Широкого масштабу набула реалізація правопросвітницького проекту «Я маю право!», у рамках якого фахівці Регіонального та місцевих центрів проводять правопросвітницькі заходи. У минулому році їх було проведено 775, у І кварталі 2019 року – 181. Фахівці активно долучаються до реалізації інформаційних кампаній «Я маю право голосу!», «Відповідальне батьківство», «СтопБулінг!» та інші.
    З метою розширення доступу до БПД різних категорій громадян, у тому числі, внутрішніх переселенців, біженців, осіб без громадянства, малозабезпечених, інвалідів, учасників АТО, осіб, засуджених до відбування покарання в структурах пробації, та ін. Регіональним центром укладено низку меморандумів про співпрацю. Приміром, угоди про співпрацю підписано з Закарпатським обласним центром зайнятості, Закарпатською філією ДУ Центр пробації України у Закарпатській області, БФ «Регіон Карпат», ГО «Учасники бойових дій», ГО Закарпатська федерація інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату та ін. 

public 3
    Директор Ужгородського місцевого центру Михайло Давиденко поінформував присутніх про роботу центру та ознайомив із ключовими показниками діяльності.
    За безоплатною правовою допомогою звертайтесь до найближчих місцевих центрів та бюро правової допомоги на Закарпатті, або телефонуйте за єдиним контакт-номером системи БПД 0800213103 (цілодобово та безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів).

   
   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1542926
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1846
2407
8525
1465991
47548
59907
1542926
Ваш IP: 172.69.63.48
Время: 2019-08-22 16:44:59
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua