Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Разом легше!

pirch babk 3    Тристороння робоча зустріч партнерів, з метою покращення захисту прав внутрішньо переміщених осіб, відбулася у понеділок, 15 квітня, в Регіональному центрі з надання БВПД. Директор центру Василь Попадинець зустрівся з радницею Мінсоцполітики з питань ВПО у Закарпатській області Анжелою Бабкіною та представниками БФ "Регіон Карпат", аби обговорити та виробити спільний алгоритм дій, спрямованих на захист внутрішніх переселенців на Закарпатті.

    Як зазначив В.Попадинець, співпраця між центром та ФБ "Регіон Карпат" з питань підтримки біженців, шукачів притулку, осіб без громадянства налагоджена вже давно, а 27 лютого закріплена Меморандумом. Нинішня зустріч передбачає розширення меж співпраці, зокрема, з питань підтримки внутрішніх переселенців.
    Директор "Регіону Карпат" Альберт Пірчак поінформував присутніх, що з минулого року УВКБ ООН надає підтримку ВПО в Україні. Фахівець розповів про те, яку допомогу може надавати організація для переселенців. Йшлося і про можливість участі ВПО у міжнародних проектах, які надають гранти на самозайнятість тощо.

pirch babk 1
   Анжела Бабкіна зазначила, що нині на Закарпатті офіційно налічується 3750 внутрішніх переселенців, 1500 з яких мешкає в Ужгороді, 900 - у м.Мукачево. Головною проблемою для них залишається відсутність житла та достойно оплачуваної роботи.
    Фахівці центру передали радниці інформаційні буклети "Як внутрішньо переміщеним особам проголосувати на виборах Президента", як змінити місце голосування тощо для поширення їх серед ВПО. 
   Учасники заходу домовилися про подальшу співпрацю, обмін інформацією щодо потреб ВПО та можливостей фонду надавати відповідну допомогу, а також щодо проведення спільних інформаційних та правопросвітницьких заходів.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1774747
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1296
1749
6461
1697537
25550
57333
1774747
Ваш IP: 173.245.54.58
Время: 2019-12-12 20:05:04
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua