Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Головна

Як реалізувати своє виборче право, інформуємо осіб, які перебувають на обліку у центрі зайнятості

Деталі

cent zajn 2    У вівторок, 26 березня, Команда Закарпатської юстиції, Регіонального та Ужгородського місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги провела семінар для громадян, які зареєстровані як безробітні в Ужгородському міському центрі зайнятості.

    Фахівці детально роз'яснили всім присутнім порядок проведення чергових виборів Президента України, що відбудуться 31 березня 2019 року, а також звернули увагу на передбачені законодавством механізми реалізації та захисту прав виборців, можливі порушення під час голосування та кримінальну відповідальність за їх вчинення.
    Для правового інформування в нагоді стали буклети «Пам’ятка виборця»; «Вибори без порушень», «Як проголосувати за місцем перебування», а також плакати «Дорожня карта виборця» та «Вибори без порушень».

cent zajn 1
    Представник Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області Іван Голубка розповів про безоплатну правову допомогу та право на її отримання, а також зазначив, що у випадку порушення прав, у тому числі, й виборчого, громадяни можуть звертатися до центрів та бюро правової допомоги.

cent zajn 3
    Про порядок звернення до Ужгородського місцевого центру з надання БВПД поінформував директор цього центру Михайло Давиденко Учасники семінару активно задавали питання, на які отримали кваліфіковані відповіді фахівців нашої команди.
    Сподіваємося, що участь представників органів юстиції та системи безоплатної правової допомоги у семінарах для безробітних громадян сприятиме їхньому навчанню користуватися своїми правами та захищати їх у разі порушення.

   
   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1429379
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1256
1682
4454
1358156
46445
63385
1429379
Ваш IP: 172.68.244.25
Время: 2019-06-26 18:45:49
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua