Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Меморандум про співпрацю між Регіональним центром та Філією ДУ «Центр пробації» у Закарпатській області

memoprob 2    У четвер, 7 березня, директор Регіонального центру з надання БВПД Василь Попадинець та начальник філії Державної установи «Центр пробації» у Закарпатській області Віталій Мураль, підписали меморандум про співпрацю між двома структурами, метою якого є створення рівних можливостей для доступу до правосуддя осіб, засуджених до покарання без позбавлення волі.

    В.Попадинець та В.Мураль обговорили шляхи співпраці та координації зусиль обох структур щодо надання безоплатної правової допомоги особам, засудженим до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі та перебувають на обліку в територіальних підрозділах пробації.
    Одним із напрямків співпраці, передбаченої Меморандумом, визначено проведення спільних правопросвітницьких заходів з питань підвищення правової свідомості громадян, захисту їхніх прав, надання правових консультацій, забезпечення доступу до вторинної правової допомоги засуджених осіб, зокрема й через створені у підрозділах пробації дистанційні пункти доступу до БПД. Тут особи, засуджені до покарання без позбавлення волі, мають можливість отримати правові консультації та роз’яснення, або ж звернутися за наданням безоплатної правової допомоги.

memoprob 1

   
   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1548085
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1936
2495
13684
1465991
52707
59907
1548085
Ваш IP: 162.158.78.179
Время: 2019-08-24 20:02:34
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua