Головна

Визнати клієнтку живою та відновити її ідентифікаційний код вдалося завдяки адвокату Вікторії Меженни

Деталі
Дата публікації: П'ятниця, 01 березня 2019, 10:38
Share

urist   Мешканка Ужгородщини звернулася до фахівців Ужгородського місцевого центру з проханням допомогти їй у незвичній справі. Жінка хотіла оформити житлову субсидію, проте коли звернулась до податкової інспекції, аби отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, їй відмовили, сказавши, що реєстраційний номер її облікової картки анульовано у зв’язку з її смертю.

    На заяву про відновлення реєстраційного номеру облікової картки пані Ержебет отримала відмову Ужгородської ОДПП ГУ ДФС з посиланням на те, що інформацію про смерть фізичної особи до Держреєстру фізичних осіб було внесено Мукачівською ОДПЛ ГУ ДФВ.
    Згідно відповіді на адвокатський запит В.Меженни від Мукачівського РВ РАЦС отримано інформацію про відсутність актового запису про смерть пані Ержебет та про наявність актового запису про смерть мешканки Мукачівщини на ім’я Єржебет та з аналогічним прізвищем. З чого слідує, що у Мукачівської ОДПІ ГУ ДФС були відсутні підстави для внесення інформації про смерть Ержебет. Аналогічні відповіді на адвокатський запит отримано і від Ужгородського РАЦСу.
    У позовній заяві адвокат виклала вимоги клієнтки: визнати протиправними дії Ужгородської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Закарпатській області та ДФС України щодо анулювання реєстраційного номеру облікової картки платника податків та зобов’язати Ужгородську об’єднану ДПІ відновити реєстраційний номер облікової картки платника податків.
    У результаті судового розгляду було винесено рішення зобов’язати ДФСУ внести в Держреєстр фізичний осіб – платників податків реєстраційний номер облікової картки платника податків та стягнути з ДФС на користь жінки судові витрати по справі у розмірі 352,40 грн.

    Шановні краяни, якщо ви потребуєте правову допомогу, звертайтесь до фахівців найближчих центрів та бюро правової допомоги на Закарпатті, або телефонуйте за єдиним номером 0800213103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).