Головна

Як проголосувати на виборах Президента України за місцем проживання, розповіли студентам-переселенцям УжНУ

Share

studVPO 1    У середу, 20 лютого, у залі засідань Вченої ради УжНУ відбулась зустріч зі студентами-переселенцями на важливу й актуальну тему – як проголосувати на виборах Президента України внутрішньо переміщеним особам та мешканцям окупованих територій. У рамках заходу йшлося й про інші соціальні аспекти проживання переселенців на Закарпатті та навчання в Ужгородському національному університеті.

    Радник з питань ВПО у Закарпатській області Анжела Бабкіна, заступник директора Регіонального центру з надання БВПД Лариса Фучко та головний спеціаліст ГТУЮ Владислав Товтин розповіли студентам, як реалізувати свої виборчі права.
    А.Бабкіна запропонувала присутнім в режимі онлайн лайн перевірити, чи внесені вони у список виборців. Та розповіла як діяти, якщо у списку не знайдено свого прізвища.

studVPO 2
    Л. Фучко зазначила, що у випадку порушення прав, у тому числі виборчих, вони можуть звертатися до місцевих центрів та бюро правової допомоги за юридичною підтримкою. Також фахівець поінформувала, що внутрішньо переміщені особи мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги з будь-яких питань та запросила учасників зустрічі проявити громадянську позицію та взяти участь у виборах Президента України.
    В.Товтин поінформував присутніх про реалізацію проекту «Я маю право!» та надав їм інформаційні матеріали консультативного характеру.

studVPO 3
    У рамках зустрічі Анжела Бабкіна також надала практичні поради студентам, як скористатися пільгами, передбаченими для внутрішніх переселенців.