Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Зустріч із представниками дітей-сиріт з метою запобігання булінгу

Деталі

nee 1    У п'ятницю, на базі ГО «Неємія» об'єднана команда Закарпатської юстиції, Регіонального центру з надання БВПД та Ужгородського місцевого центру провели правопросвітницьку зустріч з представниками ГО «Закарпаття без сиріт», ДБСТ «Прийомні сім'ї», опікунами, БФ «Обнова» , Міжнародної жіночої організації «Сороптиміст», які опікуються дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування та ін. з питань запобігання булінгу та протидії домашнього насильства.

    Фахівець ГТУЮ Леся Тимчук поінформувала присутніх про види булінгу, адміністративну відповідальність причетних до булінгу та порадила, як діяти у якщо ви стали свідком цих протиправних дій.
    Представник Регіонального центру Оксана Дудаш розповіла присутнім про їхнє право на безоплатну первинну та вторинну правову допомогу. Зокрема, які категорії осіб мають право на захист інтересів за рахунок держави.

nee 3
    Детальніше про відповідальність за домашнє чи інший вид насильства учасників заходу поінформував директор Ужгородського місцевого центру Михайло Давиденко. Фахівець наголосив, що особи, які постраждали внаслідок, мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, та порадив звертатися за правовою допомогою до фахівців центрів та бюро правової допомоги на Закарпатті.    М.Давиденко також відповів на численні питання учасників зустрічі.

nee 2
    Фахівці поширили серед присутніх інформаційні матеріали щодо запобігання та відповідальності за булінг та буклети про систему БПД.
   Тож якщо ви потребуєте правової допомоги, звертайтесь до найближчих центрів та бюро правової допомоги на Закарпатті, або телефонуйте за номером 0800213103 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   
   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1367387
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1204
1843
8360
1291931
47838
47284
1367387
Ваш IP: 172.69.63.82
Время: 2019-05-24 16:00:08
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua