Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

На Міжгірщині розпочала свою роботу зимова правнича школа

Деталі

winter 5    ІХ Всеукраїнська зимова правнича школа, організована Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України спільно з Європейським університетом та за підтримки Міністерства юстиції України, стартувала на Міжгірщині. 
    Упродовж тижня студенти-юристи, актив юридичних клінік, члени студентського самоврядування юридичних навчальних закладів, молоді юристи та адвокати усієї України шліфуватимуть професійність під час майстер-класів від відомих юристів та професійних тренерів з особистого розвитку, на них чекає гірськолижний відпочинок, екскурсії та неформальне спілкування.

    У відкритті правничої школи взяли участь керівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області Василь Попадинець та Закарпатської юстиції Євген Когутич. Фахівці поінформували майбутніх юристів про можливості їх професійної реалізації у системі органів юстиції та БПД, надали їм інформацію, що стане у нагоді як у професійному, так і особистому житті.

winter 6
    Зокрема, Є.Когутич зазначив, що останні роки Міністерство юстиції України перебуває у процесі реформування. Учасники школи дізнались про можливість пройти стажування в органах юстиції, про зміни у чинному законодавстві, які стосуються приватних виконавців та державних реєстраторів. Керівник Закарпатської юстиції торкнувся й теми пілотних проектів Мін’юсту у сфері ДРАЦС, що у найближчому майбутньому можуть зацікавити молодь, та сервісів, які можна отримати за допомогою «Онлайн будинку юстиції».
    В.Попадинець ознайомив присутніх із системою безоплатної правової допомоги в Україні, розповів про діяльність Регіонального та місцевих центрів з надання БВПД, а також запросив на стажування в центрах та бюро правової допомоги на Закарпатті.
Окрім того очільники юстиції та Регіонального центру закликали молодь та майбутніх правників долучитись до реалізації загальнопросвітницького проекту «Я маю право!», та спільно з юридичними клініками вищих навчальних закладів, представниками органів юстиції, безоплатної правової допомоги допомагати підвищити правову свідомість громадян та разом будувати правову державу.

winter 2
   У межах заходу відбулося неформальне спілкування В.Попадинця та ЄКогутича з проректором з навчально-виховної роботи «Європейського університету Андрієм Бутенком та головою Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції Євгеном Которобаєм, під час якого йшлося про перспективи подальшої співпраці в рамках реалізації проекту та діяльності Координаційної ради молодих юристів при ГТУЮ у Закарпатській області.

   
   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1429379
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1256
1682
4454
1358156
46445
63385
1429379
Ваш IP: 172.68.244.25
Время: 2019-06-26 18:45:49
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua