Головна

Перший етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, пройшов на Закарпатті

Деталі
Дата публікації: Четвер, 17 січня 2019, 11:23
Share

konkkom 3    У середу, 15 січня, конкурсна комісія під головуванням директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області Василя Попадинця провела перший етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

    Всього до участі у черговому етапі конкурсу було допущено 32 адвокати, які пройшли дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги».
    На даному етапі оцінювання адвокатів проводилось за наступними критеріями: стаж адвокатської діяльності, наявність або відсутність застосування дисциплінарних стягнень, результати проходження дистанційного курсу та ін. За результатами першого етапу конкурсу прийнято рішення допустити до участі у другому етапі 32 адвокатів.

konkkom 1
    Другий етап конкурсу відбудеться 21 січня. Конкурсна комісія проводитиме індивідуальні співбесіди з адвокатами, під час яких відбудеться оцінювання за критеріями мотивації до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельності, емоційної врівноваженості, вміння представити приклади надання правової допомоги.
    Адвокатів, які пройдуть конкурс, залучатимуть до надання БВПД на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору, відповідно до порядку та умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 року № 8.
    Нагадуємо, конкурс з відбору адвокатів оголошений відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 06.11.2018 № 3957/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» та проходить з 3 грудня 2018 року по 31 січня 2019 року.