Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Адвокат Петро Ставичний допоміг встановити факт родинних відносин клієнту Ужгородського місцевого центру

stavichnyj    До Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної проавової допомоги допомоги звернулась громадянка Ж. з питанням надання безоплатної вторинної правової допомоги для здійснення представництва інтересів у справі про встановлення факту, що має юридичне значення, а саме – встановлення факту родинних відносин.

    Згідно виданого доручення Ужгородського місцевого центру з надання БВПД адвокат Ставичний П.І. надав безоплатну правову допомогу клієнту в суді першої інстанції; провів зустрічі з клієнтом, вивчив обставини й матеріали справи, підготував позовну заяву до суду.
    У зв`язку зі смертю свого сина клієнт місцевого центру звернувся до ГУ Пенсійного фонду України в Закарпатській області із заявами про надання одноразової грошової допомоги на поховання та про призначення пенсії в разі втрати годувальника. Однак в управлінні відмовили клієнту у задоволенні заяв у зв’язку з розбіжностями у написанні прізвищ, що в свою чергу унеможливлює підтвердження факту родинних відносин.
    Відповідно до п. 1 Постанови Пленуму Верховного суду України № 5 від 31.03.1995 року «Про судову практику в справах про встановлення фактів, що мають юридичне значення», в порядку окремого провадження розглядаються справи про встановлення факту, якщо: згідно із законом такі факти породжують юридичні наслідки, тобто від них залежить виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав громадян; чинним законодавством не передбачено іншого порядку їх встановлення; заявник не має іншої можливості одержати або відновити загублений чи знищений документ, який посвідчує факт, що має юридичне значення; встановлення факту не пов’язується з наступним вирішенням спору про право.
    Суд, оцінивши наявні у справі докази в їх сукупності, дійшов висновку, що заява підлягає задоволенню. Рішенням від 26.11.2018р. заяву задоволено. Встановлено факт родинних відносин, а саме – факт того, що гр. Ж є батьком померлого Ж.

    За безоплатною правовою допомогою звертайтесь до фахівців найближчих місцевих центрів та бюро правової допомги на Закарпатті, або телефонуйте за єдиним номером 0800213103 (цілодобово, безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

   
   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1429576
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1453
1682
4651
1358156
46642
63385
1429576
Ваш IP: 108.162.241.253
Время: 2019-06-26 20:02:22
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua