Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Фахівці системи БПД проводять правопросвітницьку компанію у рамках фестивалю документального кіно про права людини

Деталі

Holub 1  В Ужгороді проходять покази документальних фільмів у рамках традиційного Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який триватиме до кінця грудня й завітає до 22-х областей України. 
  14 листопада показ документального фільму "Дорослі", присвячений людям із синдромом дауна, їх прагненню бути рівними серед рівних, відбувся на базі юридичного факультету УжНУ.


   У рамках фесту заступник начальника відділу Регіонального центру з надання БВПД Іван Голубка поспілкувався зі студентами та учасниками перегляду фільму та поінформував присутніх про діяльність Регіонального центру, системи БПД на Закарпатті, право кожного на безоплатну правову допомогу. Також І.Голубка розповів студентам про можливість проходити стажування у Регіональному та місцевих центрах БВПД.

Holub 3
   19 листопада у ЗакДУ відбулося засідання круглого столу, присвячене проблемам рівності, розбудови держави та попередженню насильства. Серед учасників заходу - студенти, викладачі, представники громадських організацій та юридичних клінік, а також Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області. Зокрема, начальник відділу І.Голубка, виступаючи перед студентами, порушив тему попередження насильства та зазначив, що з 2018 року особи, які стали жертвами домашнього насильства, за ознакою статі тощо отримали право на безоплатну вторинну правову допомогу. Також фахівець розповів, куди звертатися за правовою допомогою та хто має право на її отримання.

Holub 2

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1148016
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1425
2746
11879
1065826
34547
55616
1148016
Ваш IP: 108.162.221.11
Время: 2019-02-16 17:00:09
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua