Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Зупинимо булінг разом!

stopbul 3    На Закарпатті продовжується активна інформаційна кампанія щодо запобігання та попередження випадкам булінгу. З цією метою об’єднана команда юстиції та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проводить низку лекцій, тематичних уроків серед учнівської та студентської молоді. 

    Зокрема, у середу, 14 листопада, фахівці Регіонального центру та управління юстиції у Закарпатській області провели тематичну лекцію «СтопБулінг!» для студентів-першокурсників Ужгородського музичного училища ім.Д.Задора.
    Майбутні музиканти дізналися, що булінг – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском. Начальник відділу ГТУЮ Леся Тимчук ознайомила дітей із видами булінгу та порадила, як поводитися у таких випадках.

stopbul 2
    Начальник відділу комунікації Регіонального центру Оксана Дудаш розповіла учасникам заходу про деякі психологічні моменту булінгу. Варто знати, що головне., чого домагається кривдник – реакція. Немає реакції – кривднику стає нецікаво продовжувати свої агресивні дії.
    Студенти також переглянуливідеоролики про булінг, дізналися, як діяти у випадку, коли тебе цькують однолітки, куди звертатися за допомогою та як протидіяти цьому негативному явищу, та отримали буклети «Зупинимо булінг разом!» та «Безоплатна правова допомога в Україні».
    Також фахівці порадили студентам у випадку булінгу звертатися до батьків, вчителів, знайомих чи друзів. А за потреби звертатися до фахівців системи безоплатної правової допомоги у найближчі місцеві центри чи бюро правової допомоги, або ж зателефонувати за єдиним номером контакт-центру системи безоплатної правової допомоги 0800213103 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів, цілодобово).

   
   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1426632
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
191
1516
1707
1358156
43698
63385
1426632
Ваш IP: 162.158.107.116
Время: 2019-06-25 02:31:19
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua