Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Фахівці Регіонального центру взяли участь у Пленумі Закарпатської обласної організації ветеранів

Деталі

veteran 1    У вівторок, 13 листопада, фахівці Регіонального центру та Закарпатської юстиції провели правопросвітницьку зустріч з активом рад ветеранів у рамках Пленуму Закарпатської обласної організації ветеранів України. Представники районних та міських організацій ветеранів зібралися, аби прозвітувати про діяльність спілок, роботу з патріотичного виховання молоді та волонтерський напрямок.

   Звітуючи про роботу своїх організацій, ветерани наголошували на важливості патріотичного виховання молоді та надання цьому напрямку пріоритетності на державному рівні. Вони ж і надалі докладатимуть зусиль, аби українська молодь пам’ятала історію свого роду, усвідомлювала, що таке Батьківщина, та готова була до її захисту.

veteran 2
    Про правову підтримку ветеранам краю розповіла заступник директора Регіонального центру Лариса Фучко, яка поінформувала присутніх про їхнє право на безоплатну правову допомогу та систему БПД на Закарпатті, а також надала консультації з порушених питань. Начальник відділу ГТУЮ Леся Тимчук ознайомила учасників Пленуму з реалізацією проекту «Я маю право!», розповіли про пілотні проекти Мінюсту та надали буклети консультативного характеру.

plenum veter 1
    Учасники заходу домовилися про консолідацію зусиль ветеранських організацій, фахівців системи БПД та юстиції у проведенні спільних правопросвітницьких заходів з метою виховання свідомої, патріотичної молоді, якій можна довірити майбутнє України.

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1148103
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1512
2746
11966
1065826
34634
55616
1148103
Ваш IP: 172.68.65.187
Время: 2019-02-16 17:30:17
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua