Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Інформування захисників Вітчизни про пільги, гарантовані державою, проводять фахівці Регіонального центру

Деталі

lara    У п’ятницю, 12 жовтня, в рамках Тижня захисту прав захисників фахівці Регіонального центру з надання БВПД у Закарпатській області разом із представниками Ужгородського центру та юстиції провели правопросвітницькі заходи на військовій кафедрі Ужгородського національного університету та в Закарпатському обласному військовому комісаріаті.

    Фахівці ознайомили майбутніх захисників із проектом «Я МАЮ ПРАВО!» та розповіли про напрямки, які реалізуються проектом: протидія домашньому насильству, захист бізнесу, виконання рішень суду та протидія хабарництву в закладах освіти, а також про такі пілотні проекти Мін'юсту, як ШлюбЗаДобу та видача свідоцтв про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку, електронний портал "Он-лайн будинок юстиції". Дізнались студенти і про систему безоплатної правової допомоги та як і куди звернутись за юридичною підтримкою.

viqs kafedra 1
    Цього ж дня заступник директора Регіонального центру Лариса Фучко, начальник відділу ГТУЮ Леся Тимчук та представник Ужгородської ДВС провели лекцію для військовослужбовців обласного військоммату. Фахівці ознайомили присутніх із реалізацією проекту «Я маю право!», розповіли про те, як скористатися правом на безоплатну правову допомогу, та поширили інформаційні матеріали «Права захисників України», розроблені Міністерством юстиції.

vijsko

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1083489
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1016
2649
6800
1011768
25636
38998
1083489
Ваш IP: 172.68.58.84
Время: 2019-01-16 20:36:00
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua