Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Фахівці системи БПД консультували та інформували учасників ярмарку кар’єри

Деталі

jarmarok 3    20 вересня в Ужгородському міському центрі зайнятості відбувся Ярмарок кар'єри під гаслом «Живи і працюй в Україні». Свої вакансії тут пропонували понад 35 підприємств та організацій міста Ужгорода та області. Крім того, відбулася низка майстер-класів та демонстрацій фахової майстерності прикордонників, рятівників та поліцейських.

   Мета заходу - ознайомлення шукачів роботи з професіями, яких потребує сучасний ринок праці, презентація роботодавцями актуальних та перспективних вакансій, популяризація робітничих професій, проведення комплексної профорієнтаційної роботи з учнівською та студентською молоддю міста, інформування щодо професійної підготовки, підвищення кваліфікації, надання юридичних консультацій.
    З метою запобігання безробіттю та розширення доступу до безоплатної правової допомоги, в ярмарку взяли участь і представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області та Ужгородського місцевого центру.
    Фахівці інформували осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, про систему безоплатної правової допомоги, радили як звернутися за вторинною правовою допомогою та консультували учасників ярмарку з порушених ними питань. У рамках заходу представники системи БПД поширили буклети консультативного характеру та знайомили присутніх із реалізацією правопросвітницького проекту «Я маю право!».

jarmarok 2

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1148016
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1425
2746
11879
1065826
34547
55616
1148016
Ваш IP: 108.162.221.11
Время: 2019-02-16 17:00:09
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua