Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Біженці та особи без громадянства мають право на безоплатну правову допомогу!

Деталі

mikola tovt    Про забезпечення безоплатною правовою підтримкою біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту, йшлося під час робочої зустрічі, проведеної 19 вересня фахівцями Регіонального центру та відділу по роботі з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції управління у справах іноземців та осіб без громадянства ГУ МСУ у Закарпатській області.

    Директор Регіонального центру Василь Попадинець зазначив, що відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» біженці та особи, які потребують додаткового або тимчасового захисту, мають право на всі види правових послуг, передбачених законодавством, з моменту подання особою заяви про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту в Україні, до прийняття остаточного рішення за заявою, а також іноземці та особи без громадянства, затримані з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення, з моменту затримання. Зокрема, із січня по вересень 2018 року центром було надано правову допомогу 362 іноземцям (шукачам притулку), до яких було застосовано адміністративне затримання.
    Начальник відділу по роботі з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції Микола Товт зазначив, що станом на сьогодні на обліку перебуває 171 особа, з яких біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, визнано 139 осіб, з них 55 – біженцями, 84 - особами, які потребують додаткового захисту. Наразі в Пункті тимчасового розміщення біженців у Закарпатській області проживає 66 осіб, у тому числі 22 дітей. У 2018 році особами, які потребують додаткового захисту, визнано двоє громадян Сирії, 21 особі відмовлено у наданні статусу біженця чи особи, яка потребує додаткового захисту.
   Учасники зустрічі також обговорили питання взаємодії та подальшої співпраці, спрямованої на дотримання прав біженців, осіб без громадянства тощо, згідно Закону України.

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1148016
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1425
2746
11879
1065826
34547
55616
1148016
Ваш IP: 108.162.221.11
Время: 2019-02-16 17:00:09
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua