Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Годиною державності відзначили національні свята дітлахи й дорослі в Ужгороді

godina 4   У рамках відзначення Дня Державного Прапора та 27-ої річниці Незалежності України в бібліотеці-філії № 2 Ужгородської ЦМБС пройшла година державності «Рости, українська дитино, під прапором сонця і неба». 

    Патріотичний захід, організований працівниками бібліотеки та ініціативною групою ГО «Сокоти свій варош», зібрав в одній локації найактивніших відвідувачів бібліотеки та читачів із числа школярів, представників громадських організацій та Регіонального центру з надання #БВПД. Перед початком заходу організатори проводили так зване «зважування незалежності» - на терези кожен повинен був поставити цінність, яка для нього асоціюється з незалежністю. Серед основних цінностей, які обирали учасники – свобода, воля, родина, діти…

     Захід розпочався із урочистого винесення державного прапору та виконання гімну України. Після вітальних слів та урочистостей присутнім запропонували перегляд відеопрезентації про Україну та поезії про неньку-батьківщину у виконанні школярів. Про права дітей та їхні обов’язки юним учасникам заходу розповіла заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області Лариса Фучко, яка також надала дітлахам інформаційні буклети «Правові орієнтири для кожної дитини».

godina 2
    У рамках заходу працівники бібліотеки також оголосили підсумки літніх читань, за результатами яких переможцем стала 15-а школа, а кращим читачем - учениця 8-ої школи Катерина.
    На завершення години державності прозвучала «Молитва за Україну», яку зворушено й піднесено підтримали і дорослі й діти.

godin1

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1148103
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1512
2746
11966
1065826
34634
55616
1148103
Ваш IP: 172.68.65.187
Время: 2019-02-16 17:30:17
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua