Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Головна

Про доступ до правосуддя в Україні йшлося під час зустрічі у Регіональному центрі

Деталі

mis 1   У понеділок, 13 серпня, представники моніторингової місії ОБСЄ в Україні провели робочу зустріч із фахівцями Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області.

    Упродовж зустрічі представники місії дізналися про структуру та діяльність системи безоплатної правової допомоги, роботу фахівців центрів та бюро, порядок надання безоплатної вторинної та первинної допомоги тощо. Цікавило моніторів і те, як ведеться контроль за дотриманням прав людини у частині забезпечення її конституційного права на безоплатну правову допомогу, якістю надаваних адвокатами послуг, порядком оплати їхніх послуг та ін.

DSCN0293
    Директор Регіонального центру Василь Попадинець поінформував представників моніторингової місії про діяльність центрів правової допомоги на #Закарпатті, результативні показники роботи Регіонального та місцевих центрів за перше півріччя 2018 року, роботу мобільних та дистанційних пунктів надання #БПД тощо. 
   Про моніторинг роботи адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу за рахунок держави, гостей поінформував начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру Павло Марамигін. 
   Фахівці Регіонального центру також висловили свої думки та пропозиції щодо шляхів покращення доступу до правосуддя через безоплатну правову допомогу. Як зазначили представники місії, наразі експерти проводять моніторинг у судах, прокуратурі, державних органах тощо на предмет доступу до правосуддя в в Україні. Усі висновки та пропозиції будуть задокументовані та надіслані на розгляд #ОБСЄ, після чого буде опубліковано офіційний звіт про стан #правосуддя в державі та надано методичні рекомендації.

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1148016
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1425
2746
11879
1065826
34547
55616
1148016
Ваш IP: 108.162.221.11
Время: 2019-02-16 17:00:09
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua