Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Про взаємодію Регіонального центру з судами, прокуратурою, поліцією йшлося під час зустрічі з представниками Консультативної місії ЄС

Деталі

konsult 1  У понеділок, 9 липня, відбулася робоча зустріч представників Консультативної місії Європейського Союзу в Україні з заступником директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у За карпатській області Ларисою Фучко та начальником відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Павлом Марамигіним. 

     Старший радник з питань прокуратури Гедімінас Бучюнас та спеціаліст з питань реформи прокуратури Альона Решетова, які виконують місію в Україні у рамках проекту «Інституційна реформа прокуратури», провели консультацію з фахівцями Регіонального центру з метою обговорення проблемних питань взаємодії центрів безоплатної правової допомоги з правоохоронними органами, прокуратурою, судами тощо. За результатами попередніх зустрічей деякі з цих питань уже внесені в порядок денний круглого столу для прокурорів, суддів, слідчих та адвокатів з ідентифікації законодавчих проблем вдосконалення інституційної спроможності прокуратури та ефективності кримінально-процесуального законодавства, який відбудеться 11-12 липня в Ужгороді за участі представників цих структур.
    Як зазначив начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру Павло Марамигін, системний аналіз роботи адвокатів та звернень до центру свідчить, що проблемним питанням залишається несвоєчасне повідомлення центрів про затримання чи адмінарешт особи прокуратурою, правоохоронними органами, судами тощо. Фахівці центру правової допомоги озвучили й деякі інші проблемні питання взаємодії з цими інституціями.
    Учасники зустрічі також обговорили питання проведення спільного навчання-семінару для адвокатів, які співпрацюють з центрами БПД. Зокрема, актуальною темою визначили домашнє насильство. Як зазначив Гедімінас Бучюнас, який одночасно є прокурором у Литві, у їхній країні цьому питанню приділяють велику увагу, адже домашнє насильство – це загальна проблема, а також одна з найбільш розповсюджених у світі форм порушення прав людини.
    Лариса Фучко наголосила, що ця проблема наявна і в Україні, саме тому Мін’юстом, у рамках реалізації загальнонаціонального проекту «Я маю право!», розпочата кампанія «Стоп насильство!», яка має на меті поінформувати українців, яким може бути насильство в сім’ї, яка відповідальність за вчинення насильства, як діяти у разі домашнього насильства та де і як отримати правову допомогу. Практичні поради щодо можливих шляхів виходу з критичних ситуацій та як протидіяти домашньому насильству розміщені у буклетах та інформаційних матеріалах, виданих у рамках проекту.
    Підсумовуючи зустріч, Г.Бучюнас зазначив, що результатом проведених консультацій та роботи круглого столу очікується вироблення пропозицій щодо удосконалення кримінально-процесуального кодексу та подання їх на розгляд Верховної Ради. 

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1148174
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1583
2746
12037
1065826
34705
55616
1148174
Ваш IP: 162.158.78.65
Время: 2019-02-16 18:00:54
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua