Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 19 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Про стратегічне планування комунікації та зміну комунікаційних векторів системи БПД йшлося під час тренінгу в Ужгороді

Деталі

trenini 2    У вівторок, 26 червня, в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області відбувся тренінг-навчання для інтеграторів Ужгородського, Мукачівського та Хустського місцевих центрів та працівники бюро правової допомоги.

    Директор Регіонального центру Василь Попадинець наголосив на важливості роботи інтеграторів та фахівців бюро правової допомоги, зокрема, правопросвітницького напрямку та реалізації проекту «Я маю право!», а також окреслив пріоритетні завдання системи БПД.
    Темою навчання стали питання стратегічного планування комунікації та зміни комунікаційних векторів системи БПД. Начальник відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації Оксана Дудаш поінформувала присутніх про необхідність планування комунікації, визначення мети та очікуваних змін від проведених заходів. Фахівець зазначила, що дуже важливим показником комунікаційної діяльності є рівень впізнаваності системи, який нині сягає 32% по Україні.

trrening 1
    Також О.Дудаш надала практичні поради з комунікаційної роботи та поінформувала про зміну комунікаційних векторів системи БПД. Головна наша мета – генерувати корисну інформацію для людей та використовувати найефективніші канали комунікації, серед яких робота у соціальних мережах набуває все більшого розмаху та набирає все більше користувачів. Тому важливо якісно та ефективно подавати інформацію на сторінках у фейсбуці та налагоджувати зворотній контакт із користувачами. Окрім того, начальник відділу комунікації ознайомила учасників тренінгу з вимогами до написання інформацій та ведення сторінок у соцмережах.
    Про «Методологію підготовки та проведення правопросвітницьких заходів. Короткотривалі та довготривалі результати» присутнім розповів Михайло Худинець,начальник відділуправопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД Хустського місцевого центруз надання БВПД, який поділився враженнями та новим досвідом, здобутим під час тренінгу для інтеграторів у Львові.
    Упродовж тренінгу відбулося обговорення актуальних питань. Зокрема, учасники навчання внесли пропозиції щодо запровадження нового форм ату правопросвітницьких заходів з метою покращення їх ефективності.

treninig 4

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1246203
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
307
4816
19074
1152026
74085
58649
1246203
Ваш IP: 172.69.62.83
Время: 2019-03-23 02:06:09
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua