Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Головна

Про безоплатну правову допомогу та реалізацію проекту «Я маю право!» розповіли студентам фахівці системи БПД

Деталі

ku 1    13 лютого фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області та Ужгородського місцевого центру з надання БВПД зустрілися зі студентами Карпатського університету ім.А.Волошина в Ужгороді.


    Директор Ужгородського місцевого центру Михайло Давиденко, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами НБППД Марія Рішко та начальник відділу комунікації та забезпечення доступу до публічної інформації Регіонального центру Оксана Дудаш ознайомили майбутніх юристів з діяльністю центрів та бюро правової допомоги, пояснили відмінність між первинною та вторинною правовою допомогою та поінформували про те, хто має право на отримання безоплатної правової допомоги. М.Давиденко розповів про те, як проходить відбір адвокатів для роботи у системі безоплатної правової допомоги та яким критеріям повинен відповідати правозахисник, а також навів приклади успішних адвокатських справ.

ku 2
    Оксана Дудаш зазначила, що двері місцевих центрів та бюро відкриті для студентів: тут вони можуть пройти стажування та побачити систему безоплатної правової допомоги у дії. Це дасть можливість майбутнім правозахисникам здобути практичні навички обраної професії, та з часом долучитись до роботи у команді безоплатної правової допомоги в Україні.  Також фахівець поінформувала присутніх про правопросвітницький проект Мінюсту «Я маю право!», наголосивши, що Указом Президента України П.Порошенка 2018-й рік оголошено роком реалізації цього проекту, метою якого є підвищення правової свідомості громадян, вміння захищати свої права у разі їх порушення. Фахівці запросили студентів долучатися до реалізації проекту, і разом із представниками системи БПД інформувати громадян про їхні права.

ku 3
    Цього ж дня, з метою продовження співпраці з юрклініками, проведено робочу зустріч працівників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області та Ужгородського місцевого центру з надання БВПД із представниками юридичної клініки «Правопорядок» Карпатського університету ім. Августина Волошина.

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1090037
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
727
4146
13348
1011768
32184
38998
1090037
Ваш IP: 162.158.79.102
Время: 2019-01-19 08:36:43
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua