Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Зустріч із родинами загиблих закарпатців-учасників АТО відбулася в Закарпатській ОДА

Деталі

zas 2    У четвер, 8 лютого, у відповідь на лист-звернення родин загиблих закарпатців – учасників АТО до керівництва Закарпатської ОДА, відбулася зустріч за круглим столом заступника голови обласної адміністрації Олександром Петіком, представників Департаментів соціального захисту населення Закарпатської ОДА та охорони здоров’я, управління Держгеокадастру, ГТУЮ у Закарпатській області, Регіонального та Ужгородського місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, громадських організацій та ін. із вдовами героїв.

    Представники громадської організацієї «Відродження України Закарпаття» просили надати роз’яснення з питань виплати матеріальної допомоги членам родин загиблих учасників АТО, забезпечення їх житлом, надання пільг та допомоги на встановлення пам’ятників загиблим учасникам бойових дій, забезпечення дровами закарпатців цієї пільгової категорії в гірських районах взимку, отримання земельних ділянок, а також з питань освіти, оздоровлення, психологічної та юридичної підтримки.

zas 5
    Керівники структурних підрозділів обласної адміністрації: надали присутнім роз’яснення щодо їхнього запиту та домовились про надання детальної інформації про надані пільги родинам.
    Учасники зустрічі обговорили й роботу Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, котрий координує волонтерські рухи та напрями роботи, пов’язані з наданням допомоги бійцям АТО.

zas 3
   У рамках заходу перший заступник начальника ГТУЮ Іван Алмаші поінформував присутніх вдів загиблих про правопросвітницький проект «Я маю право!» та зазначив, що родичі героїв мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Фахівці Регіонального центру з надання БВПД та Ужгородського місцевого центру висловили готовність долучатися до інформування родичів загиблих про їхні права та запросили звертатися до працівників місцевих центрів та бюро правової допомоги, де їм дадуть якісні юридичні консультації, роз’яснення, а за необхідності – й представництво інтересів у судах, перед органами державної влади тощо за рахунок держави.

180208 news 13 05

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1090001
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
691
4146
13312
1011768
32148
38998
1090001
Ваш IP: 172.69.68.213
Время: 2019-01-19 08:05:26
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua