Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Про особливості експлуатації транспортних засобів на іноземній реєстрації йшлося під час «круглого столу» в Закарпатській ОДА

Деталі

transport 2    У п’ятницю, 2 лютого, в Закарпатській ОДА відбулося засідання у форматі круглого столу на тему «Особливості експлуатації транспортних засобів на іноземній реєстрації». До участі в заході, організованому Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області, долучилися представники юридичного факультету ДВНЗ «УжНУ», Закарпатської митниці ДФВ, Апеляційного суду Закарпатської області, облдержадміністрації, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області, Ужгородського місцевого центру з надання БВПД, адвокатів та громадськості.

    Обговорення цієї важливої для закарпатців теми відбулося у відповідь на лист-звернення представника ГО «Народний правозахист» Романа Цендри. Як зазначив Р.Цендра, зважаючи на величезну кількість мешканців Закарпаття, які користуються автотранспортом на іноземних номерах, урегулювання проблем, з якими вони стикаються, вкрай важливе. Адже їхнє невдоволення існуючими правилами «пересічки», правил розмитнення, штрафних санкцій за прострочку може призвести до соціального напруження та загрожувати національній безпеці.

transport 3
    Представники Закарпатської митниці кажуть, що проблема дійсно є, зокрема, величезна кількість «пересічників» фактично блокує нормальну роботу пунктів пропуску, окрім того до власників авто на іноземних номерах у випадку прострочки перетину кордону застосовуються штрафні санкції тощо. Проте вирішення цих проблем можливе тільки із законодавчими змінами до Митного та Податкового кодексів та інших відповідних законів.

transport 1
    Адвокати, які співпрацюють із системою безоплатної правової допомоги на Закарпатті, розповіли про власну практику захисту власників «іноземних» автівок від непомірно високих штрафів.
    Своє бачення вирішення проблеми висловили всі учасники засідання, зійшовшись у думці про необхідність інформування громадян, які перетинають кордон, про правові наслідки придбання автомобіля за кордоном, та врегулюванні цієї проблеми на законодавчому рівні.

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1090021
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
711
4146
13332
1011768
32168
38998
1090021
Ваш IP: 108.162.221.41
Время: 2019-01-19 08:20:47
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua