Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 38 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Тристоронній Меморандум про співпрацю підписано в Регіональному центрі

Деталі

memo 1    У середу, 31 січня, Василь Попадинець, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області, Руслана Натуркач, начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області та Михайло Петрішка, директор Департаменту соціального захисту населення Закарпатської обласної державної адміністрації підписали договір про співпрацю між трьома структурами.

    Підписаний меморандум передбачає консолідацію зусиль сторін, спрямованих на співпрацю в частині формування сприятливого середовища та забезпечення реалізації ефективної державної політики у сфері розширення можливостей доступу до безоплатної правової допомоги для громадян, зокрема для осіб, які звертаються до відділів соцзахисту населення Закарпатської області. Як зазначив директор Регіонального центру Василь Попадинець, для реалізації цієї мети у приміщеннях підрозділів Департаменту соціального захисту доцільно організувати пункти доступу до безоплатної правової допомоги. Зокрема, важливо створення дистанційних пунктів консультування в закладах соцзахисту інтернатного типу.
    Начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Руслана Натуркач наголосила на важливості співпраці у рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».

memo 2
   У рамках Меморандуму про співпрацю сторони домовились про проведення спільних заходів – конференцій, семінарів, круглих столів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості працівників Департаменту соцзахисту, системи надання безоплатної правової допомоги та ГТУЮ та громадян щодо захисту своїх прав, зокрема, на безоплатну правову допомогу, та спрямованих на реалізацію правопросвітницького проекту «Я маю право!».

 

   
   
   

career

   

logo openeurope

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1083557
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1084
2649
6868
1011768
25704
38998
1083557
Ваш IP: 172.68.59.139
Время: 2019-01-16 21:06:46
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua