Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Головна

Оформити субсидію та отримати інвалідний візок чоловікові допомогли фахівці Великоберезнянського бюро

Деталі

     Минулого тижня до Великоберезнянського бюро правової допомоги зателефонував чоловік, який попросив допомогти йому оформити субсидію. Великоберезнянець через певні обставини став інвалідом, і  фізично не міг звернутися в відповідний державний орган.

     Фахівці центру провели виїзний прийом у лікарні, де з’ясували, що  людина з обмеженими можливостями пересування не користується соціальними пільгами, знаходиться у скрутному матеріальному становищі і навіть не має можливості придбати собі інвалідний візок. Поспілкувавшись із ним, працівники бюро: Ангеліна Біровчак та Владислав Пильник прийняли рішення, крім надання правової допомоги, сприяти у наданні і соціальної. Фахівці допомогли інваліду написати заяву в селищну раду Великого Березного  на отримання одноразової фінансової допомоги, а також заяви до територіального центру соціального захисту населення Великоберезнянського району на отримання інвалідного візка та субсидії. Завдяки фаховим діям працівників бюро клієнт МЦ БВПД отримав фінансову допомогу та візок, а також йому була призначена субсидія.

    Варто відзначити, що допомогти мешканцеві Великоберезнянщини вдалося завдяки спільним діям фахівців бюро, працівників територіальному центру соцзахисту населення Великоберезнянського району та селищної ради.

    Нагадуємо, що Великоберезнянське бюро правової допомоги знаходиться за адресою: смт. Великий Березний вул. Шевченка, 27, каб. 114 (будівля РДА) , контактний телефон: (03135) 2-34-07.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

2011477
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
2309
2623
11471
1928562
4932
78415
2011477
Ваш IP: 172.69.63.86
Время: 2020-04-02 18:53:28
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua