Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Договір про співпрацю підписали керівники Регіонального центру з НБВПД та Обласного центру зайнятості

Деталі

za 2    У понеділок, 21 листопада, Василь Попадинець, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Закарпатській області, та Юрій Фущич, директор Закарпатського обласного центру зайнятості,  підписали договір про співпрацю між двома структурами.


    Підписаний документ передбачає консолідацію зусиль сторін, спрямованих на співпрацю в частині формування сприятливого середовища та забезпечення реалізації ефективної державної політики у сфері зайнятості населення та розширення можливостей доступу до безоплатної правової допомоги для громадян, зокрема для осіб, які звертаються до центрів зайнятості на Закарпатті.
Для реалізації цієї мети у приміщеннях служби зайнятості краю організовуються пункти доступу до безоплатної правової допомоги та створюються робочі місця для фахівців місцевих центрів з надання правової допомоги. У рамках договору також передбачена організація низки спільних заходів – конференцій, семінарів, круглих столів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості працівників служби зайнятості та системи надання безоплатної правової допомоги, а також – поінформованості громадян щодо захисту своїх прав, зокрема, на безоплатну правову допомогу.

zentzaj 1

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

2011411
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
2243
2623
11405
1928562
4866
78415
2011411
Ваш IP: 173.245.54.184
Время: 2020-04-02 18:22:46
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua