Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 100 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Нарада-семінар з питань психолого-етичних проблем спілкування з учасниками бойових дій та їх реабілітації

seminar 1    У середу, 14 вересня, у великому залі засідань Іршавської районної ради директор Мукачівського МЦ Костянтин Молнар, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Мирослава Пилипчинець та начальник Іршавського бюро правової допомоги Роман Мешко взяли участь у нараді-семінарі з питань психолого-етичних проблем спілкування з учасниками бойових дій, їх реабілітації та соціального захисту. Під час обговорення учасники семінару намагалися знайти шляхи вирішення проблем, з якими стикаються учасники війни при зверненні в органи влади та місцевого самоврядування.

    Участь в семінарі взяли також голова Іршавської райдержадміністрації Олександр Горін, керівник апарату РДА Олег Козенюк, заступник голови Іршавської райради Володимир Половка та військовий комісар Іршавського районного комісаріату Віктор Нагайко.
    До заходу долучилися й представники департаменту соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації, Державної служби ветеранів війни в Закарпатській області, Закарпатського обласного військового комісаріату, Хельсінської спілки з прав людини, представники громадських організацій учасників АТО, міський та сільські голови, керівники структурних підрозділів Іршавської РДА, організацій та служб району та інші.
    Під час наради всі бажаючі мали можливість отримати кваліфіковану відповідь на правові питання.

seminar 1

seminar 2

seminar 3

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1603718
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
732
2127
9168
1527328
41516
66824
1603718
Ваш IP: 162.158.78.83
Время: 2019-09-20 08:19:23
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua