Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Адвокат допомогла встановити факт батьківства

kovalchuk    До Ужгородського місцевого центру звернулася малозабезпечена особа з сімейним питанням у справі про встановлення факту батьківства.
    Ужгородським місцевим центром з надання БВПД було видано доручення адвокату Ковальчук Олесі Василівні для представництва інтересів клієнта в цивільній справі про встановлення факту батьківства.
    Адвокат зібрала необхідні докази та подала позовну заяву в інтересах клієнтки до Ужгородського міськрайонного суду, в якій просила суд винести рішення про встановлення батьківства, мотивуючи тим що заявник проживала з особою, з якою у них народились діти, однак за життя, діти не були зазначені в книзі реєстрації народжень, а в Свідоцтві про народження ця особа, як батько дитини, зазначена не була.
    Проте він за життя визнавав себе батьком, піклувався та утримував її з дітьми, а згодом вони узаконили свої відносини. Чоловік наполягав на внесенні в Свідоцтво про народження в якості батька дітей саме його, але, на жаль, за його життя зробити всі дії їм не вдалося, через його раптову смерть.

    Ужгородський міськрайонний суд, дослідивши матеріали справи, прийшов до висновку – задовольнити позов повністю, а саме: встановити факт, що особа, яка померла, і з якою заявник проживала та була у шлюбі, є рідним батьком неповнолітніх дітей.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1926326
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
431
3492
13241
1845903
57525
57964
1926326
Ваш IP: 162.158.78.89
Время: 2020-02-29 07:42:16
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua