Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Ветерану війни безкоштовно відремонтують будинок завдяки роботі адвоката Сергія Ільницького

Ilnycky    Ветерану війни безкоштовно відремонтують будинок завдяки роботі адвоката Сергія Ільницького
    До Ужгородського місцевого центру з надання БВПД звернувся ветеран війни Д. з проханням призначити йому адвоката для звернення до суду з адміністративним позовом.
    Ужгородським місцевим центром було видано доручення адвокату Ільницькому С.М. для представництва інтересів клієнта.
    Вивчивши детально питання клієнта та зібравши необхідні докази, Ільницький Сергій Михайлович подав адміністративний позов в інтересах клієнта до суб’єкта владних повноважень – управління соціального захисту населення Ужгородської районної державної адміністрації про скасування акту обстеження житлового будинку та зобов’язання вчинити певні дії.

    Позовні вимоги обґрунтовані тим, що в 2011 році громадянин Д. звернувся із заявою до управління соціального захисту населення Ужгородської РДАщодо проведення безоплатного капітального ремонту будинку, відповідно до ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», постанови КМУ «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власникам житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, що мають на це право». Після першого обстеження позивачу було роз’яснено, що для ремонту його будинку потрібно близько 70 тисяч грн. Згодом, у 2012 році,на ці потребивиділили 12259,25 грн.
    Адвокат посилався на те, що в акт обстеження не було включено низку робіт, що істотно вплинуло на вартість капітального ремонту, також до проведення обстеження не було залучено необхідних спеціалістів. С.Ільницький просив скасувати акт обстеження та провести безоплатний капітальний ремонт житлового будинку клієнта.
    Дослідивши матеріали справи, оцінивши зібрані докази, суд прийшов до висновку, що позовні вимоги є обґрунтованими та задовольнив заявлені позовні вимоги в повному обсязі.
    Таким чином ветерану війни буде проведено безоплатний капітальний ремонт його житлового будинку.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1926447
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
552
3492
13362
1845903
57646
57964
1926447
Ваш IP: 162.158.78.65
Время: 2020-02-29 09:18:24
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua