Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Спільний інформаційний флешмоб провели фахівці управління юстиції та Ужгородського МЦ

photo2    23 серпня у рамках відзначення урочистостей з нагоди Дня Державного Прапора України та 25-ої річниці Незалежності України працівники Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області та фахівці Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги провели флешмоб.

    Участь у флешмобі взяли в.о. начальника ГТУ юстиції у Закарпатській області Маріанна Готра, перший заступник начальника управління Іван Алмаші, директор Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Михайло Давиденко та інші.    

    Учасники заходу, який відбувся на площі Народній в Ужгороді, розповсюджували листівки та буклети з інформацією про нововведення в роботі органів юстиції та центрів із надання безоплатної вторинної правової допомоги.

    Зокрема, до уваги громадян пропонувалися інформаційні листівки і буклети з питань: «До відома батьків!!! Скористайтесь послугою та отримайте свідоцтво про народження безпосередньо в пологовому  будинку», «На Закарпатті подати заяви та здійснити попередній електронний запис на прийом до відділів держреєстрації актів цивільного стану можливо через мережу Інтернет в режимі он-лайн», «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?» та інші. Співробітники Ужгородського місцевого центру також розповсюджували інформаційні листівки, в яких ішлося про те, яку допомогу надаватимуть новостворені бюро та за якими адресами вони запрацюють з 1 вересня.

photo1

photo2

photo3

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1910758
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1229
2246
11346
1833369
41957
57964
1910758
Ваш IP: 162.158.79.222
Время: 2020-02-22 15:05:23
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua