Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

Головна

Студентам юридичного факультету УжНУ розповіли про можливості професійного розвитку у системі БПД

p10106111    Днями директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області Василь Попадинець  та представники Головного територіального управлінням юстиції у Закарпатській області   провели зустріч із студентами старших курсів юридичного факультету ДВНЗ "Ужгородський національний університет", під час якої розповіли про проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги.


    Студентів зацікавила можливість долучитись до участі у конкурсі. Поза увагою слухачів не залишились і питання заробітної плати, та чим саме займатимуться ці бюро правової допомоги. Так, як поінформував Василь Попадинець, в кожному районі Закарпаття запрацюють бюро правової допомоги – вони будуть утворені на базі усіх районних та міських управлінь юстиції, які ліквідовуються.
    Заробітна плата очільників бюро становитиме понад 3 500 грн. Крім того, вакансія не вимагає стажу роботи, тому це – хороших старт для амбітного юриста, який прагне не просто отримати роботу, а й здобути хороший досвід за фахом.
    Нагадаємо, що участі у конкурсі претендентам необхідно до 31 травня 2016 року заповнити відповідну заявку на сайті вакансій в системі безоплатної правової допомоги – www.legalaid-jobs.in.ua.
    Бюро правової допомоги запрацюють з 1 вересня поточного року на території всієї України, на базі районних та міських управлінь юстиції.  На Закарпатті їх буде 13 (де саме – можна дізнатися тут).
    У новостворених бюро громадянам надаватимуть безоплатну правову допомогу – первинну (юридичні роз’яснення та консультації) та вторинну (адвоката за рахунок держави для соціально незахищених верств населення). Таку роботу уже проводять у місцевих центрах, які на Закарпатті знаходяться в Ужгороді, Мукачеві та Хусті. Але бюро будуть створені у кожному районі, що значно розширить доступ громадян до правової допомоги. Крім того, тут же, у бюро, закарпатці, які не мають доступу до Інтернету, зможуть скористатися перевагами онлайн-послуг Міністерства юстиції – працівник бюро допоможе отримати ту чи іншу довідку, подати заяву тощо.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1910782
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1253
2246
11370
1833369
41981
57964
1910782
Ваш IP: 172.69.62.29
Время: 2020-02-22 15:20:54
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua