Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/2015_day_adv specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.

Головна

Адвокати відзначили своє професійне свято!

adv all    У суботу, 19 грудня в місті Ужгороді, відбулися урочисті збори адвокатів Закарпаття з нагоди святкування Дня адвокатури.
    Загалом в урочистостях взяли участь понад 100 адвокатів Закарпаття, які приїхали з різних куточків краю. У своєму вітальному слові директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області Василь Попадинець повідомив, що на теперішній час центром БВПД укладено 74 контракти з адвокатами за результатами 8 конкурсів. «Ми пишаємося нашими адвокатами, які працюють у системі надання безоплатної правової допомоги. Тому що за період трирічної діяльності у нас є понад 100 успішних справ, і 24 – виправдувальних вироків. Крім того, ми постійно підвищуємо рівень кваліфікації наших працівників».

    Також В. Попадинець привітав усіх присутніх зі святом, побажав здоров’я, терпіння натхнення, родинного затишку, успішних справ  та вручив грамоти Закарпатської обласної ради адвокатам, які працюють у системі надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме: Андрейкович О. В., Резуненко О.А., Ільницькому С.М., Ставичному П.І. та Суботі М.І.
    Крім того, адвокатів, які співпрацюють із Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області, нагородили також почесними грамотами та відзнаками Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів у Закарпатській області Закарпатської обласної ради та обласної адміністрації ,Ужгородської міської ради, Головного управління юстиції у Закарпатській області. Зокрема, нагороди отримали Чубірка О.І., Моняк Р.В., Мушак К.М., Чундак М.В., Марамигіна П.В., Бухтояров Р.О., Увіна Т.В.,Муртазіна Н.М., Орос В.В., Гомза В.І.
    Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області висловлює подяку своїм колегам за плідну співпрацю у 2015 році!

Для збільшення зображення натисніть на нього

[sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/2015_day_adv specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.


   
   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1426738
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
297
1516
1813
1358156
43804
63385
1426738
Ваш IP: 108.162.241.95
Время: 2019-06-25 03:18:29
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua