Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/20151210_uz specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.

Головна

В рамках Всеукраїнського тижня права...

biblioteka8 грудня 2015 року працівники Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги відвідали Ужгородську центральну районну бібліотеку в с. Тийглаш, де провели зустріч з колективом бібліотеки, депутатами місцевої ради та мешканцями громади.

Директор центру Михайло Давиденко виступив з інформацією про систему безоплатної правової допомоги в Україні та діяльність Ужгородського місцевого центру, обговорено ряд питань, у тому числі про види правових послуг, які громадяни можуть отримати звернувшись до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, порядок її надання в цивільних, адміністративних та кримінальних справах. Окремо зосереджено увагу на інформації про категорії осіб, яким надається зазначена допомога, а також про порядок звернення громадян до місцевого центру.

По закінчені зустрічі директор центру відповів на численні запитання присутніх, були роздані інформаційні буклети, які роз'яснюють, як скористатись правом на безоплатну правову допомогу. Цей захід було проведено у рамках "Всеукраїнського тижня права".

Також у приміщенні бібліотеки головним спеціалістом відділу прийому громадян Ужгородського місцевого центру Лілією Новак, проведено консультування та прийом документів мешканців с.Тийглаш. Під час прийому надано правові роз'яснення та консультації 3 відвідувачам та прийнято одне звернення до центру.

Цього ж дня в м.Ужгороді було підписано Меморандум про співпрацю між Ужгородськими місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги та Офісом реформ у Закарпатській області.

Офіси реформ створені і діють на виконання Меморандумів між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Асоціацією міст України:

- в рамках Проекту USAID ДІАЛОГ про узгодження мети діяльності щодо підтримки процесу об’єднання територіальних громад

- Радою Європи в рамках Програми РЄ "Децентралізація і територіальна консолідація в Україні" про об'єднання зусиль для реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, формування спроможних громад.


Для звбілшення зображення натисніть нв нього

[sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/20151210_uz specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.   
   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
   
OnLine
   
   

ya mayou pravo

   
   

uspishni practiky

   
   

До нас завітало відвідувачів -  

1426574
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
133
1516
1649
1358156
43640
63385
1426574
Ваш IP: 108.162.246.144
Время: 2019-06-25 02:16:05
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua