Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 27 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/uzhorod20150910 specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.

Статті

Робочі будні Ужгородського місцевого центру!

Деталі


0401


    Наприкінці тижня директор Ужгородського місцевого центру Михайло Давиденко провів робочу зустріч з менеджером проектів благодійного фонду Центр громадських ініціатив (м.Перечин) Елеонорою Вишняк. Мова йшла про налагодження співпраці між центром і громадською організацією та обговорені питання організації підготовки навчального тренінгу для працівників центрів БВПД Закарпатської області щодо написання грантових програм правової обізнаності населення і співпраці на цій основі з громадськими організаціями.


uz perechin


dscn5912    10 вересня 2015 року директор Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Михайло Давиденко, начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання первинної правової допомоги Володимир Мацо спільно із Перечинським районним управлінням юстиції (начальник Оксана Качур) провели ряд інформаційних заходів в місті Перечин. Зокрема, проведено зустрічі в Обласному соціальному центрі матері та дитини та в Обласному соціальному гуртожитку для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на тему: «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та хто має право на її отримання».
    Одним із напрямків діяльності місцевого центру є організація та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань надання безоплатної правової допомоги. Важливою категорією, що потребують особливої уваги, є діти та батьки, які потрапили в складну життєву ситуацію. Директор місцевого центру Михайло Давиденко та начальник відділу взаємодії Володимир Мацо розповіли присутнім про можливості та порядок отримання безоплатної вторинної правової допомоги таким сім’ям.
    Присутні задавали питання щодо забезпечення їх права на безкоштовного адвоката, цікавилися умовами отримання послуг та змінами до законодавства в сфері захисту прав дітей та соціально незахищених верств населення.
    Цього ж дня працівниками Перечинського районного управління юстиції та його структурних підрозділів, а також Ужгородським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в центрі міста Перечин було проведено флеш-моб, у ході якого громадян інформували про діяльність центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та як саме можна отримати документи за допомогою онлайн-сервісів Міністерства юстиції України. Присутнім на цьому заході був голова Перечинської райдержадміністрації Віктор Олефір.


Для збільшення зображення натисніть на нього

[sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/uzhorod20150910 specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1732503
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
1444
1981
7312
1656944
40639
66439
1732503
Ваш IP: 141.101.105.181
Время: 2019-11-21 20:42:16
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua