Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 169 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/integratory specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.

Статті

Нарада з інтеграторами

Деталі

    «На сьогодні найбільш важливими завданнями у нашій спільній роботі є, по-перше, детальний аналіз наявної мережі провайдерів правових послуг. По-друге, необхідно скласти типовий портрет клієнтів кожного місцевого центру, узагальнити інформацію про їх правові проблеми та потреби. І, по-третє, маючи вищезазначену інформацію, якнайповніше залучати до надання населенню правових консультацій та роз’яснень суб’єктів, які надають правову допомогу», - наголосив на початку зустрічі директор Регіонального центру Василь Попадинець.

    В контексті було акцентовано увагу на необхідності активізувати співпрацю із громадськими приймальними з надання безоплатної первинної правової допомоги при територіальних управліннях юстиції, юристами районних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, на котрих, власне, відповідними нормативними актами і покладено функції забезпечувати громадян безоплатними юридичними послугами.

    «Інтегратори» місцевих центрів – Володимир Мацо (Ужгород), Мирослава Пилипчинець (Mукачево) та Віталія Молнар (Хуст) обмінялися досвідом роботи в даному напрямку, розповіли про успішно реалізовані заходи та обговорили проблемні питання, які виникають в процесі залучення потенційних партнерів, та шляхи їх вирішення.

    Під час зустрічі також було порушено питання ефективної та сталої системи надання первинної правової допомоги населенню на рівні громад. У зв’язку з цим, як наголосив В.Попадинець, «інтегратори» повинні донести до органів місцевого самоврядування інформацію про можливість створення комунальних установ з надання первинної правової допомоги та залучення пара-юристів.

    Слушні пропозиції щодо роботи із територіальними громадами висловив присутній на нараді директор Ужгородського місцевого центру Михайло Давиденко. Зокрема, він звернув увагу на адміністративно-територіальну реформу. «Можливі зміни потрібно вже зараз враховувати у роботі», - наголосив він.

     Підводячи підсумки наради, директор Регіонального центру висловив сподівання, що окреслені в ході розмови пропозиції та ініціативи дозволять місцевим центрам досягти позитивних результатів у роботі.

[sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/integratory specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.


   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1864174
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
2100
2471
6708
1793481
53337
61640
1864174
Ваш IP: 162.158.238.211
Время: 2020-01-29 23:48:04
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua