Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/radnik_ministra specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.

Статті

Радник міністра юстиції Сергій Драюк відвідав Мукачівський місцевий центр

Деталі

    Як загалом функціонує на Закарпатті система надання безоплатної вторинної правової допомоги радника міністра ознайомив директор Регіонального центру Василь Попадинець. Він наголосив, що окрім адвокатської допомоги, місцеві центри зорієнтовані на налагодження мережевої співпраці із усіма організаціями, які надають допомогу людям по захисту їх прав.

    Сергій Драюк поспілкувався також із відвідувачами центру. Одного із них – мешканця Мукачева Михайла Вершигору – він запросив і до участі у прес-конференції. Зазначимо, що напередодні візиту радника чоловік, який є інвалідом II групи, отримав у місцевому центрі первинну правову допомогу щодо індексації пенсії.

    Під час спілкування із журналістами Сергій Драюк детально зупинився на питаннях соціального захисту вимушених переселенців, проведення реформ у системі органів юстиції та озвучив власне бачення викорінення корупції в органах влади.

    На захисті прав тимчасово переміщених осіб акцентував увагу і в.о. начальника головного територіального управління юстиції в області Іван Алмаші. Він, зокрема, розповів про ініціативу уряду, відповідно до якої громадяни, котрі позбулися майна, роботи і т. д. внаслідок конфлікту на сході країни, можуть позиватися проти Росії до Європейського суду з прав людини. В національних судах такі справи супроводжуватимуть юристи та адвокати, задіяні в системі надання безоплатної вторинної правової допомоги. Безпосередньо у Європейському суді ці справи буде вести Українська Гельсінська спілка з прав людини, яка є партнером Координаційного центру з надання правової допомоги.

    Підсумовуючи свій візит, Сергій Драюк підкреслив важливість надання безоплатної правової допомоги як гарантії забезпечення прав людини та позитивно оцінив роботу Мукачівського місцевого центру, де, незважаючи на його візит, працівники продовжували приймати відвідувачів.


[sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/radnik_ministra specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1850137
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
302
1308
3147
1781810
39300
61640
1850137
Ваш IP: 173.245.54.90
Время: 2020-01-22 05:03:02
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua