Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

   

Статті

Ужгородський місцевий центр інформує

Деталі

 

    Також 28 липня у малому залі облдержадміністрації в Ужгороді під егідою Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області відбувся круглий стіл з представниками громадських організацій, присвячений боротьбі з корупцією в органах влади. На зустрічі йшлося про можливі інструменти боротьби з корупцією на національному та місцевому рівнях, створення механізму ефективного громадського контролю проти корупційних діянь.

    Під час «круглого столу» були розглянуті успішні приклади антикорупційної боротьби в інших країнах світу, плюси та мінуси деяких антикорупційних програм та можливості використання цього досвіду в Україні.

    В цьому заході взяв участь начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Мацо. Він інформував присутніх про те, що з 1 липня 2015 року БВПД в області надається у повному обсязі всім визначеним законом категоріям осіб. Зокрема: малозабезпеченим особам, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, біженцям, ветеранам війни (в тому числі учасникам АТО), членам сімей загиблих учасників бойових дій, реабілітованим особам та особам, стосовно яких суд розглядає питання про обмеження цивільної дієздатності чи надання психіатричної допомоги в примусовому порядку, іншим категоріям, визначеним у статті 14 Закону «Про безоплатну правову допомогу». Володимир Мацо у своєму виступі акцентував увагу також на завданнях та функціях Регіонального і місцевого центрів, роз’яснив порядок отримання особами БВПД.

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1663884
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
494
3531
7794
1583954
38555
63127
1663884
Ваш IP: 162.158.78.227
Время: 2019-10-16 06:18:11
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua