Законодавство!  

   

146

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • [sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/irshava specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.

Статті

Безоплатна правова допомога для інвалідів

Деталі

    На зустрічі керівники та активісти місцевих і районних осередків товариства обговорили чимало наболілих проблем, з якими зіштовхуються інваліди. Серед проблемних питань – і ефективний доступ людей з обмеженими властивостями до правосуддя, захист своїх прав і законних інтересів. Адже, як показує досвід, більшість громадян цієї категорії не мають можливості отримати платну юридичну консультацію, і тим більше найняти адвоката. Саме на це актуальне питання звернув увагу у своєму виступі директор Мукачівського місцевого центру Костянтин Молнар.  Насамперед він поінформував присутніх про мережу місцевих центрів, які розпочали роботу на Закарпатті із 1 липня. Він також наголосив, що саме в ці інституції можуть звертатися соціально незахищені категорії, в тому числі й інваліди, аби безоплатно отримати правову допомогу для представництва у судах в цивільних та адміністративних спорах.
     Про механізм роботи місцевих центрів, порядок звернення і призначення адвоката в разі потреби розповіла присутнім начальник відділу Мукачівського місцевого центру Мирослава Пилипчинець. «Всі, хто звертається до центру, навіть ті, хто не входить до списку осіб, яким надається безоплатна вторинна правова допомога, отримують фахові консультації. Ми не залишаємо без уваги жодної людини, яка звертається за допомогою», - наголосила М.Пилипчинець.

[sigplus] Critical error: Image base folder /home/damone/legalaid.gov.ua/zakarpattya/images/Photo/irshava specified in the administration back-end is expected to be a relative path w.r.t. the Joomla root.


 

   
   

career

   

logo openeurope

   

1pracia

   
OnLine
   
   
   
OnLine
   

uspishni practiky

   
   

ya mayou pravo

   

4ecsna pl

   

До нас завітало відвідувачів -  

1850117
Сьогодні
Вчора
На цьому тижні
На минулому тижні
В цьому місяці
За прошлый месяц
З почаку сайту
282
1308
3127
1781810
39280
61640
1850117
Ваш IP: 162.158.78.191
Время: 2020-01-22 04:46:30
   
© 2015-2019 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua